D 1
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

D 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pim Houben
Coach Guus Philippart
Manager Renate Heeren
Trainer Pim Houben
Trainer Guus Philippart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 12:45
Victoria D1 Klein Zwitserland D1 12:45
Groningen D1 HIC D1 12:45
MOP D1 Huizen D1 12:45
Push D1 Leiden D1 12:45
Laren D1 Nijmegen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP D1 11 25 8 1 2
2 Huizen D1 11 18 5 3 3
3 Victoria D1 11 18 5 3 3
4 Ring Pass Delft D1 11 16 4 4 3
5 Leiden D1 11 16 4 4 3
6 Nijmegen D1 11 15 4 3 4
7 HIC D1 11 14 3 5 3
8 Push D1 11 13 3 4 4
9 Laren D1 11 11 2 5 4
10 Groningen D1 11 10 2 4 5
11 Leonidas D1 11 9 1 6 4
12 Klein Zwitserland D1 11 9 1 6 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Nijmegen n.n.b thuis - Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken
3 mrt LOHC D1 12:45 thuis - Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken
10 mrt NMHC Nijmegen D1 12:45 uit
17 mrt Larensche Mixed Hockey Club D1 12:30 uit
24 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b thuis
7 apr GHHC Groningen D1 12:45 uit
14 apr HV Victoria D1 n.n.b thuis
21 apr Ring Pass Delft D1 n.n.b uit
28 apr R.H.V. Leonidas D1 n.n.b thuis
5 mei Klein Zwitserland D1 n.n.b uit
12 mei HIC D1 n.n.b thuis
26 mei Huizer HC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leiden D1 Push D1 (1-2)final
Nijmegen D1 Laren D1 (1-1)final
HIC D1 Groningen D1 (1-0)final
Huizen D1 MOP D1 (4-1)final
Leonidas D1 Ring Pass Delft D1 (0-3)final
Klein Zwitserland D1 Victoria D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Groningen D1 Huizen D1 (2-1)final
Victoria D1 HIC D1 (2-1)final
Ring Pass Delft D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)scheduled
Push D1 Nijmegen D1 (1-2)final
MOP D1 Leiden D1 (5-1)final
Laren D1 Leonidas D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Huizen D1 Victoria D1 (2-0)final
Leiden D1 Groningen D1 (2-1)final
Klein Zwitserland D1 Leonidas D1 (1-1)final
HIC D1 Ring Pass Delft D1 (1-1)final
Push D1 Laren D1 (2-3)final
Nijmegen D1 MOP D1 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Laren D1 Klein Zwitserland D1 (5-1)scheduled
MOP D1 Push D1 (1-0)final
Ring Pass Delft D1 Huizen D1 (0-1)final
Victoria D1 Leiden D1 (0-3)final
Groningen D1 Nijmegen D1 (2-2)final
Leonidas D1 HIC D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Huizen D1 Leonidas D1 (0-3)final
Leiden D1 Ring Pass Delft D1 (1-1)final
Nijmegen D1 Victoria D1 (1-2)final
MOP D1 Laren D1 (2-1)final
HIC D1 Klein Zwitserland D1 (1-1)scheduled
Push D1 Groningen D1 (1-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D1 Nijmegen D1 (1-0)final
Klein Zwitserland D1 Huizen D1 (1-1)scheduled
Groningen D1 MOP D1 (0-4)final
Victoria D1 Push D1 (2-2)final
Laren D1 HIC D1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
MOP D1 Victoria D1 (3-2)final
Groningen D1 Laren D1 (0-0)final
Huizen D1 HIC D1 (1-1)final
Leiden D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)scheduled
Nijmegen D1 Leonidas D1 (2-1)final
Push D1 Ring Pass Delft D1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leonidas D1 Push D1 (2-2)final
Klein Zwitserland D1 Nijmegen D1 (0-4)scheduled
Laren D1 Huizen D1 (0-1)final
Victoria D1 Groningen D1 (3-1)final
Ring Pass Delft D1 MOP D1 (1-3)final
HIC D1 Leiden D1 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden D1 Huizen D1 (2-2)final
Nijmegen D1 HIC D1 (1-0)final
Groningen D1 Ring Pass Delft D1 (4-5)final
Victoria D1 Laren D1 (2-0)final
Push D1 Klein Zwitserland D1 (2-2)final
MOP D1 Leonidas D1 (2-1)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Push D1 Huizen D1 (3-1)final
Leonidas D1 Leiden D1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D1 MOP D1 (3-2)scheduled
HIC D1 Push D1 (2-2)final
Huizen D1 Nijmegen D1 (4-1)final
Ring Pass Delft D1 Victoria D1 (3-3)final
Leonidas D1 Groningen D1 (2-2)final
Leiden D1 Laren D1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Laren D1 Ring Pass Delft D1 (0-0)final
MOP D1 HIC D1 (2-1)final
Groningen D1 Klein Zwitserland D1 (1-1)scheduled
Victoria D1 Leonidas D1 (1-0)final
Nijmegen D1 Leiden D1 (2-3)final