backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 
Senioren
Zaalhockey
Junioren
MB1 Z - HC Oranje Rood MB1
10:40
Nog geen scheids. ingepland
MB3 Z - MHC De Warande MB2
12:40
Nog geen scheids. ingepland
MC1 Z - HC Tilburg MC1
11:55
Nog geen scheids. ingepland
MC1 Z - V.M.H.& C.C. M.O.P. MC1
11:05
Nog geen scheids. ingepland
MC2 Z - ZwartWit MC1
11:30
Fluiten:Teun van Deijck en Joris Ammerlaan
MC2 Z - HC Etten-Leur MC1
14:00
Fluiten:Maarten Jansen
MC5 Z - HC Gilze Rijen MC1
16:50
Nog geen scheids. ingepland
MD1 Z - Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD1
10:40
Fluiten:Hennie Henken en Hans Naalden
MD1 Z - HOCO MD1
09:00
Fluiten:Hans Naalden en Jules van Beek
MD4 Z - ZwartWit MD3
14:20
Nog geen scheids. ingepland
Jongste Jeugd
M8E2 Z - Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E1
12:00
Nog geen scheids. ingepland
M8E8 Z - MHC De Warande M8E3
13:00
Nog geen scheids. ingepland
M8E9 Z - B.H.V. Push M8E8
14:30
Nog geen scheids. ingepland
Junioren
JA1 Z - Venlose Hockey Club JA1
17:20
Nog geen scheids. ingepland
JA1 Z - H.O.D. JA1
14:50
Nog geen scheids. ingepland
Jongste Jeugd
J8E3 Z - MHC Rapide J8E1
09:30
Nog geen scheids. ingepland
J8E31 Z - R.M.H.C. de Pelikaan J8E1
10:30
Nog geen scheids. ingepland
J8E31 Z - BH&BC Breda J8E2
09:00
Nog geen scheids. ingepland
J8E4 Z - BH&BC Breda J8E3
10:30
Nog geen scheids. ingepland
J8E4 Z - B.H.V. Push J8E3
09:00
Nog geen scheids. ingepland
Dames
ZAALBLOK - ZAAL Pelikaan J8E1 - Zevenbergen J8E1
10:00
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Zevenbergen J8E1 - Breda J8E2
09:30
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Den Bosch MD1 - HOCO MD1
09:50
Fluiten:Jules van Beek en Hennie Henken
ZAALBLOK - ZAAL Warande MB2 - Zwart-Wit MB2
11:50
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Breda JA1 - HOD JA1
16:30
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Breda JA1 - Venlo JA1
15:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Warande MC1 - Etten-Leur MC1
13:10
Fluiten:Joris Ammerlaan en Teun van Deijck
ZAALBLOK - ZAAL Zwart-Wit MC1 - Warande MC1
12:20
Fluiten:Maarten Jansen en Teun van Deijck
ZAALBLOK - ZAAL Rapide J8E1 - Breda J8E3
10:00
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten